dispalay
 
نویسندگان
لینک دوستان
لینکی ثبت نشده است
پیوندهای روزانه
لینکی ثبت نشده است
پنل کاربری
نام کاربری :
پسورد :
عضویت
نام کاربری :
پسورد :
تکرار پسورد:
ایمیل :
نام اصلی :


استفاده از حفاظ پنجره و یا نرده آهنی پنجره، نقش زیادی در تامین امنیت ساختمان های اداری و مسکونی دارد. بسیاری از ساختمان ها در موقعیتی قرار گرفته اند که پنجره های آن ها از بیرون قابل دسترس است و ساکنان آن ها مواقعی که در خانه حضور ندارند، نگران امنیت منزل خود می باشند که با به کار بستن حفاظ پنجره و سایر وسایل امنیتی مانند درب آکاردئونی، حفاظ آهنی روی دیوار و ... می توانید با خیال راحت از منزل خود خارج شوید.

قبل از انتخاب و خرید حفاظ پنجره باید با انواع و ویژگی های هر کدام از آن ها آشنایی داشته باشید که در این مقاله به معرفی آن ها می پردازیم.


انواع حفاظ پنجره

حفاظ پنجره مدرن، بهترین انتخاب برای ساختمان های نوساز و جدید می باشد. اگر شما برای ساختمان جدید خود یک حفاظ پنجره معمولی انتخاب کنید، در واقع از زیبایی و جلوه نمای ساختمان خود کاسته اید و با وجود هزینه های زیادی که صرف نمای ساختمان کرده اید، جذابیت لازم را در آن نمی بینید.

 

نرده شاخ گوزنی

 

شما می توانید حفاظ پنجره مدرن را با توجه به مدل و نوع پنجره خود تهیه نمایید و انتخاب منحصر به فردی داشته باشید.

حفاظ پنجره فرفورژه و حفاظ پنجره مدرن، شباهت های فراوانی با یکدیگر دارند و تنها تفاوت آن ها در جزئیات می باشد که آن هم توسط سازندگان با تجربه و متخصص قابل تشخیص است. در طرح ها و شکل های حفاظ پنجره فرفورژه، تنوع زیادی وجود دارد که با کمک سازنده ای که تجربیات کافی داشته باشد می توانید مدلی جذاب و زیبا را از میان آن ها داشته باشید.

حفاظ پنجره ثابت، حفاظی است که سالیان سال در ساختمان ها و پنجره های زیادی مورد استفاده قرار گرفته و محافظ ایده آلی به شمار می آید.

ساخت و نصب حفاظ پنجره ثابت ساده تر از سایر انواع حفاظ پنجره می باشد و به همین دلیل قیمت مناسب تری دارد. موقع نصب این نوع حفاظ باید اصولی را رعایت کرد که در صورت عدم رعایت، امنیت لازم را به پنجره شما نخواهد داد.

حفاظ پنجره متحرک یا تاشو در قسمت ورودی خانه نصب می شود. مهم ترین مزیت حفاظ پنجره متحرک این است که در مواقعی که اجازه و امکان نصب انواع دیگر حفاظ پنجره در نمای ساختمان وجود ندارد، می توان به راحتی از این نوع حفاظ استفاده کرد.


نکته اصلی در داشتن حفاظ پنجره متحرک این است که باید یادتان باشد که آن را موقع خروج از منزل ببندید.

در غیر این صورت انگار حفاظی برای پنجره شما وجود ندارد.

قیمت نهایی حفاظ پنجره به عوامل متعددی مانند میزان آهن به کار رفته در آن، مدل نرده پنجره و هزینه ساخت و نصب آن بستگی دارد.

برای کاهش هزینه حفاظ پنجره می توان از نمونه کارهای قبلی و یا طرح های آماده استفاده کرد.

رعایت فاصله مناسب و استاندارد میان میله های افقی و عمودی در حفاظ پنجره، قیمت آن را تا حد زیادی کاهش می دهد.


معرفی درب آکاردئونی

درب آکاردئونی از دیگر وسایل ضروری برای تامین حفاظت و امنیت خانه می باشد که در واقع مانند یک دزدگیر عمل می کند. ویژگی اصلی درب آکاردئونی، داشتن قفلی است که با هر کلیدی باز نمی شود، فقط یک کلید دارد و حتی کلید ساز هم برای باز کردن آن باید کلید اصلی را داشته باشد.

 

 

میله های درب آکاردئونی باید از استحکام کافی برخوردار باشد و با هر فشار و ضربه ای به راحتی نشکند.

شما باید خانه و آپارتمان خود را مانند یک گاو صندوق بدانید و امنیت را در آن هر چه بیشتر برقرار نمایید.

درب آکاردئونی هم ظاهر جذابی به خانه شما می دهد و هم هیچ راهی برای ورود به ساختمان شما باقی نمی گذارد. 

قیمت نصب و ساخت درب آکاردئونی نسبت به مزیت های بی شمار آن بسیار مناسب است و مانند یک سرمایه گذاری بلند مدت برای تامین امنیت ساختمان شما می باشد. 

ویژگی دیگر درب های آکاردئونی این است که فضای کمتری را نسبت به دیگر انواع درب ها اشغال می کند و به همین دلیل علاوه بر مناطق مسکونی و تجاری برای انباری ها و مغازه ها هم مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از قفل های مخفی و تعداد حلقه های قفل بیشتر در بدنه درب آکاردئونی، امنیت آن را افزایش می دهد.

درب آکاردئونی از دو گل تا پنج گل وجود دارد که نوع سه گل بهترین مدل این نوع درب می باشد.

منظور از گل، تعداد مشبک های به کار رفته در درب آکاردئونی می باشد.


معرفی حفاظ آهنی روی دیوار

علاوه بر درب و پنجره، دیوارهای خانه هم مخصوصا خانه های ویلایی که دارای دیوارهای کوتاه هستند، به حفاظ نیاز دارند. 

حفاظ آهنی روی دیوار با افزایش ارتفاع دیوار، امکان ورود به داخل ساختمان را به حداقل می رساند.

حفاظ شاخ گوزنی، حفاظ بوته ای، حفاظ لیلیوم و حفاظ نخل مرداب از انواع مدرن و زیبای حفاظ دیوار هستند که جایگزین حفاظ های نیزه ای و یا سیم خاردارهای گذشته شده اند.

حفاظ شاخ گوزنی و حفاظ بوته ای در کنار تامین امنیت کامل، قیمت مناسب تری دارند. اما حفاظ هایی مانند حفاظ لیلیوم به دلیل زیبایی بصری و طراحی فوق العاده ای که دارند نسبتا گران تر هستند.

در ادامه، قیمت حفاظ شاخ گوزنی را به دلیل کاربرد و صرفه جویی بیشتر در هزینه ها بررسی می کنیم.

 

قیمت حفاظ شاخ گوزنی

قیمت حفاظ شاخ گوزنی به عواملی مانند ضخامت میلگرد های به کار رفته در آن، ارتفاع حفاظ، تراکم ردیف ها و نوع جوشکاری و رنگ کاری حفاظ بستگی دارد.

با افزایش ارتفاع حفاظ شاخ گوزنی قیمت آن هم افزایش می یابد که در ارتفاع های مختلفی مانند یک متر تا یک و نیم متر و 90 سانتی متر تا 120 سانتی متر ساخته می شود. اما خریدار می تواند با توجه به بودجه، نیاز و محدودیت های ساختمان خود ارتفاع های متغیری از 40 سانتی متر تا 200 سانتی متر هم سفارش دهد.


به تعداد ردیف های به کار رفته در طول یک متر از حفاظ شاخ گوزنی، تراکم گفته می شود. بدیهی است که هر چه تراکم بالاتر باشد فضای خالی کمتری در حفاظ شاخ گوزنی دیده می شود و امنیت و قیمت حفاظ بیشتر می شود.

توجه داشته باشید که سودجویان در بحث تراکم بیشترین کم فروشی را دارند و با کم کردن وزن حفاظ و تغییراتی در شکل ظاهری و یا استفاده از میلگردهای نازک و رنگ بی کیفیت، حفاظی با قیمت پایین تر و امنیت ضعیف تر به خریدار می فروشند.

 در حفاظ شاخ گوزنی، دو نوع جوشکاری با گاز دی اکسید کربن و جوشکاری الکترود وجود دارد.

جوشکاری تحت گاز دی اکسید کربن، مانع نفوذ هوا به نقطه جوش می شود و اتصال محکم تری در بین قطعات  خواهیم داشت.

جوشکاری الکترود، اتصال ضعیف تر و قیمت پایین تری نسبت به جوشکاری با گاز دی اکسید کربن دارد.

برای رنگ کاری حفاظ روی دیوار، دو نوع رنگ مایع و رنگ کوره ای الکترو استاتیک به کار می رود.

رنگ کوره ای الکترواستاتیک به دلایلی مانند ماندگاری و مقاومت بالا در مقابل سرما و گرما، استفاده از رنگ پودری، نیاز به کوره پخت رنگ و زمان رنگ آمیزی بیشتر، قیمت بالاتری دارد.

 

معرفی سر درب

استفاده از سر درب، جلوه و زیبایی بیشتری به نمای ورودی ساختمان شما می دهد و در بعضی مدل ها نقش یک حفاظ ایمن را هم ایفا می کند.

سر درب مدرن، سر درب سنتی و کلاسیک و سر درب لاکچری از انواع سر درب ها می باشد که با توجه به نمای ساختمان خود می توانید آن ها را انتخاب کنید.

از مزایای استفاده از سر درب، پوشش کامل درب و ستون های درب و جلوگیری از کثیف شدن آن ها و

استفاده از آن به عنوان یک سقف کاذب برای محافظت از درب در مقابل عوامل جوی  می باشد.

منبع


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳ آبان ۱۳۹۹ ] [ ۰۱:۰۹:۱۵ ] [ miss arat ]

تبادل و افزایش بازدید رایگان در سامانه شیک رنک

 

با ارسال بازدید به روشهای گوناگون و استاندارد موجود به گونه ای که در بهبود رتبه سایت شما تاثیر شگرفی خواهد داشت و همچنین کسب امتیاز به ازای بازدید از سایت ها می باشد به گونه ای که در ازای بارگذاری سایت دیگر کاربران با توجه به زمان تعریف شده، میتوانید به صورت 24 ساعته کسب امتیاز کنید و امتیاز کسب شده را به سایت خود اختصاص داده تا سایت شما برای دیگر کاربران نمایش داده شود.

 

برای ثبت نام با کلیک روی لینک زیر تمامی فیلدهارو پر کنید و وارد پنل کاربری خود شوید.
https://www.chicrank.com/register.php

 

در این سامانه به دو روش میتونید بازدید سایت خود را افزایش بدید .

1- به تعداد دلخواه برای سایت خود بازدید خریداری کنید

2- با کسب امتیاز رایگان بازدید به سایت خود اختصاص دهید، برای این کار از قسمت منوی مدیریت بخش دریافت امتیاز و بازدید شروع کسب امتیاز و درآمد خدماتی رو بزنید


در این سیستم نیازی به فعالیت خاصی نیست و فقط کافیست روزانه به پنل کاربری خود مراجعه کرده و با کلیک بر روی شروع کسب امتیاز، اقدام به کسب امتیاز نمائید و در نهایت به تعداد امتیاز هایتان بازدید سایتتان را افزایش دهید.

در حال حاضر این سامانه با توجه به سیستم های موجود در اینترنت، بهترین روش افزایش بازدید و بهیود رتبه الکسا خواهد بود، نه مزاحمتی برای سایت یا وبلاگ شما خواهد بود که پاپ آپی باز شود و نه کدی را باید در وب سایت خود قرار دهید! هم میتوانید بازدید کنید و بازدید بگیرید هم میتوانید با کمترین هزینه ممکن بیشترین بازدید را خریداری کنید و سیستم برای شما بازدید ارسال خواهد کرد.


از این سامانه برای افزایش بازدید وبلاگ، سایت یا فروشگاه های خودتون می توانید استفاده کنید.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۱۹ مهر ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۴۱:۲۷ ] [ miss arat ]

متن زیبا

بهش این روزها بیشتر از هر روز دیگه ای فکر میکنم، به اینکه واسه کسی که میره سخت تره، یا واسه کسی که میمونه، به اینکه اونی که دست تکون میده و میره سوار میشه و میره بیشتر در دلش رو غصه ها بازه، یا اونی که خداحافظی میکنه و بر میگرده سر زندگی روتینش. کدومشون بیشتر عذاب میکشه. کسی تنها گذاشته نمیشه وقتی که کسی که میره تنها میشه. فعل ها تغییری نمیکنه، اون کسی که چمدون بسته، میگه رفتم؛ اون کسی که میمونه میگه رفت. آدما وقتی قلبشونو یه جا میذارن، نمیتونن به جای دیگه ای برگردن، نمیتونن واسه جایی که بهش تعلق ندارن فعل برگشتن استفاده کنن، نمیتونن وقتی که آخرین بوسه ی خداحافظی رو میکنن بگن خب دیگه من دارم بر میگردم، برگشتن فقط متعلق به جاییه که توش خوشحالی، امنی، امیدواری. واسه همینه که آدما فقط میرن، کوله بارشونو میندازن رو دوششون رو میرن. اونی که میره فقط میره به امید اینکه زود تر به اونی که میمونه برگرده. واسه هر دوشون به یه مقدار سخته، به یه مقدار درد داره، به یه مقدار توی هم میرن و زندگی براشون بی رنگ میشه، به یه مقدار از هم رفتنشون غم داره و اونقدر ادامه داره، تا بازم، دوباره بهم برگردن. متن زیبا و بلند احساسی .................................................................................. در زندگی وقت‌هایی هست که راه رفتن روی یک موی باریک تجربه می‌شود. وقت‌هایی که مجبور به باز کردن دست‌ها می‌شوی تا تعادلت به هم نخورد. گاهی آنقدر مسیر برایت دشوار و‌ پر هراس است که ترجیح می‌دهی همه چیز تمام شود و یک سقوط تلخ همه چیز را تمام کند و گاهی هم در اوج نا امیدی دست‌هایی که باز کرده‌ای برایت بال می‌شوند و پر میزنی. اما این امید لعنتی گاهی آنقدر دست نیافتنی می‌شود که دیگر چیزی را نمی‌بینی و در لحظه آخر در دوراهی سقوط و یا پرواز فقط می‌پری ... ...........................

متن زیبا و احساسی

  احتمالا باید منتطر اتفاق خوب باشی تا اتفاق خوب بیفته، باید منتظر تغییر باشی تا تغییر رخ بده. منتظر معجزه باشی تا معجزه رو ببینی وگرنه، تو بهار همه چی بازم برات زمستونیه.. از نظر من، احتمال رخ دادن همه اتفاقها به یک اندازه ست. فقط یه خواسته و تلاش، از جانب من و خدا (کائنات یا هر مقدساتی که بهش اعتقاد دارین) و اگر میزان امید بیشتر از ناامیدی نیست، حداقل میتونه برابر باشه... بیاید لااقل یک روز زندگی با امیدواری کامل نسبت به همه چیز رو تجربه کنیم، قطعا بد نمیگذره. ........................................................................................................ می‌گفت گربه‌ها وقتی از یه ارتفاعی سقوط می‌کنن چیزی‌شون نمی‌شه. می‌دونی چرا؟ می‌گفت چون با پا میان پایین. ینی سعی می‌کنن جف دست و پاشون رو همزمان بذارن روی سطح. می‌گفت این باعث میشه تا فشاری که میاد روشون پخش بشه روی سطح و آسیب نزنه. می‌گفت زندگی مام همینه. نه اینکه سقوط و دردسر نداشته باشه. نه. داره. خیلی هم داره. ولی باید موقع سقوط حواستو جمع کنی. می‌گفت اگه فشار رو پخش کنی روی سطح چیزی‌ت نمی‌شه. دووم میاری. می‌گفت همه‌چیو نریز یه گوشه‌ی قلبت که باعث بشه بشکنه. قلبی که بشکنه دیگه هیچوقت مثل قبل نمیشه. می‌گفت پخش کن دردات رو. غم و غصه و اندوه‌هات رو. اگه پخش شن آسیب نمی‌زنن. ولی وقتی جمع بشن میشن غده. میشن گره. اون‌موقع‌ست که داستان میشه. می‌گفت نذار داستان بشه.


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۲۳ شهریور ۱۳۹۹ ] [ ۰۸:۰۵:۰۴ ] [ miss arat ]

زندگے پر از گره هایے است
که تو آن را نبسته ای

اما باید تمام آنها را به تنهایے باز کنے

ولے اگر به خدا توکل کنے
او گره ها را یکے یکے
برایت باز می کند

"ﺩﻧﯿﺎ ﺭﺍ ﺑﻨﮕﺮ" !
ﺍﺭﺯﺵ ﻫﺮ ﺛﺎﻧﯿﻪ ﺭﺍ ﺑﺪﺍﻥ 
ﻗﺒﻞ ﺍﺯ ﻫﺮﮐﺎﺭﯼ، ﺑﻪ ﺑﺎﺯﺗﺎﺏ
ﺁﻥ ﺑﯿﻨﺪﯾﺶ !
ﺩﺭ "ﺭﺍﻩ ﻫﺪﻓﻬﺎﯾﺖ"،
"ﺳﺨﺘﯽ" ﺭﺍ ﻫﻞ ﺑﺪﻩ ﻭ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﺰﻥ !
ﻭ "ﻫﻤﯿﺸﻪ ﺧﻮﺷﺤﺎﻝ ﺑﺎﺵ"...

ﻫﺮ ﺭﻭﺯ ﮐﻪ ﺑﯿﺪﺍﺭ ﻣﯽ ﺷﻮﯼ،
ﺑﻪ ﺗﻮ "ﻓﺮﺻﺖ ﺯﻧﺪﮔﯽ"
ﺩﻭﺑﺎﺭﻩ ﺩﺍﺩﻩ ﺷﺪﻩ ﺍﺳﺖ...
ﻣﯽ ﺗﻮﺍﻧﯽ ﻫﻤﻪ ﮔﺬﺷﺘﻪ
"ﺭﺍ ﮐﻨﺎﺭ ﺑﮕﺬﺍﺭﯼ ﻭ ﺍﺯ ﻧﻮ ﺁﻏﺎﺯ ﮐﻨﯽ"،
ﺁﻥ ﺭﺍ ﺯﻧﺪﮔﯽ ﮐﻦ "با ﻋﺸﻖ ﺯﻧﺪﮔﯽ کن".

روز زیبای یکشنبه
شهریور ماهتون 
دلنشین و دل انگیز ...

وقتی از ته دل بخندی،
وقتی سپاسگزار آنچه که هست باشی،
وقتی برای شاد بودن،
نیاز به بهانه نداشته باشی..

آن زمان است که واقعا
زندگی می کنی ...!


ادامه مطلب
امتیاز:
 
بازدید:
[ ۳ شهریور ۱۳۹۹ ] [ ۰۳:۱۰:۱۸ ] [ miss arat ]
[ ۱ ]
.: Weblog Themes By blognama :.

درباره وبلاگ

موضوعات وب
موضوعی ثبت نشده است
لینک های تبادلی
فاقد لینک
تبادل لینک اتوماتیک
لینک :
خبرنامه
عضویت   لغو عضویت
امکانات وب